ветеринарна клінікаветеринарна клініка «Зооветсервіс»

Шановні наші клієнти!

Наша ветеринарна клініка на період війни працює з 9.00 до 20.00. Прийом проводиться виключно за попереднім записом.

Звертайтеся, будь ласка за вказаними телефонами.

(093)-072-22-02
(097)-181-87-68

Загальне поняття про здоров`я

                 Здорова тварина – щаслива людина

 

   Обравши домашнього улюбленця, кожен з нас несе велику відповідальність за його здоров’я, зовнішній вигляд, простір у якому існує тварина. Мало просто любити тварину за для того аби вона була щаслива та здорова.


   Кожен улюбленець  повинен мати свій простір, збалансоване харчування, регулярну чистку зубів, обробки від -екто та -ендо паразитів та постійну рухову активність.


   Щорічно рекомендується проходити обстеження у ветеринарного лікаря, щоб бути впевненим, що ваш улюбленець здоровий. Також раз на рік рекомендується робити вакцинації собакам,котам та гризунам від інфекційних хвороб та сказу.

   Собакам, в свою чергу потрібні довгі та активні прогулянки на вулиці, щоб руховий апарат був достатньо витривалим та розвиненим. Котам – майданчики, драбинки та вільний простір.


   Догляд за твариною передбачає такі процедури як: вичісування, купання, чистка вушних раковин, зубів та підрізання кігтів. Важливо привчати до цих процедур з малого віку, бо не всі коти та собаки їх полюбляють.


   Якщо виникає підозра на погане самопочуття вихованця (відмова від їжі, прагнення забитися в темний куток) слід негайно звернутися до ветеринарного лікаря. Будь-яке захворювання простіше вилікувати в початковій стадії.