ветеринарна клінікаветеринарна клініка «Зооветсервіс»

Шановні наші клієнти!

Наша ветеринарна клініка на період війни працює з 9.00 до 20.00. Прийом проводиться виключно за попереднім записом.

Звертайтеся, будь ласка за вказаними телефонами.

(093)-072-22-02
(097)-181-87-68

Про нас

 

Ветеринарна клініка «Зооветсервіс» була заснована в 2005 році. Ветеринарна діяльність здійснюється на основі ліцензії на ветеринарну практику №690, виданної управлінням ветеринарної медицини в м. Києві 28.10.2021. Розташована клініка в житловому масиві Позняки недалеко від м. Позняки, супермаркета «NOVUS» та торговельно-розважального комплекса «Алладін». Більш детальну схему розташування можно подивитись в наших контактах.

Ветеринарна клініка працює кожного дня, виключно по запису.


В клініці працюють високо кваліфіковані спеціалісти, готові допомогти вашому домашньому улюбленцю.  Прийом ведуть спеціалісти:

  • терапевт
  • хірург
  • онколог
  • ендокринолог
  • дерматолог
  • офтальмолог
  • родентолог
  • орнітолог
  • герпетологШирокий спектр діагностики, включає сучасні методи досліджень: ультразвукова діагностика, онкологична діагностика (цитологія, гістологія),  розгорнутий біохімічний аналіз крові, що включає 21 показник, морфологічний аналіз крові, куди входять також показники гематокрита і тромбоцитів. В нашій кліниці ви зможете зробити аналізи Вашему улюбленцю, що дозволять виключити такі небезпечні захворення, як парвовірусний і коронавірусний ентерит, чуму мясоїдних, хламідіоз, токсоплазмоз та багато інших.  Клініка проводить також розгорнуті аналізи сечі та кала, які є важливим доповнюючим факторами в діагностиці захворювань домашніх тварин.   У нас Ви зможете  зняти зубной камінь ВашОму улюбленцю з допомогою сучасного ультразвукового скалера, що дозволяє з мінімальною травматизацією ясен проводити максимальну очистку зубів.

 
Спеціалісти нашої клініки з задоволенням проконсультують господарів, у яких чотириногий улюбленець вперше з*явився в будинку, і нададуть відповіді на питання, щодо утримання, догляду, годування та профілактики інфекційних та незаразних хвороб.


Ми будемо раді бачити Вас в нашій кліниці. Якщо Ви вже являєтесь пацієнтом нашої клініки, то хочемо звернути Вашу увагу на контактну форму на головній сторінці сайта де Ви можете залишити свої контактні дані для отримання корисної інформації від нас.